KONTAKT /

Generelt

For generel kontakt, info og kommentarer: info@alivefestival.dk.

Og følg os: facebook.com/alivefestival og @thyalive

 

PROGRAM: MUSIK, KUNST OG UDFLUGTER

Hvis du har et projekt vi skal kende til, så skriv gerne:

Musik: Musik@alivefestival.dk

Kunst: kunst@alivefestival.dk

Udflugter: udflugter@alivefestival.dk

 

Partnerskaber

Nicolai Demuth
nicolaidemuth@alivefestival.dk
(+45) 28 77 06 77

 

ALIVE FESTIVALS KONTOR- OG POSTADRESSE

Foreningen Thy Alive
Rådhusstræde 13
1466 København K
CVR: 36098481

 

Presse

Maja Pedersen
maja@alivefestival.dk

Vi er altid klar på at diskutere alt, hvad der ligner musik, kunst, lokalmiljø og ungdomskultur, og vi er også altid gode for en røverhistorie fra landet mod nordvest.

Du kan læse mere om om festivalens historie, kultur og formål under Om Alive

 

FUNDING OG ØKONOMI

Iben Stubgaard, sekretariatsleder
iben@alivefestival.dk
(+45) 23 95 25 58

 

FRIVILLIGKOORDINERING

Har du spørgsmål vedrørende det at være frivllige på Alive: frivillig@alivefestival.dk

 

FRIVILLIGledelse

Andrea Elkjær
Andrea@alivefestival.dk
(+45) 60 24 17 01

 

ALIVE FESTIVAL AFVIKLES PÅ adressen

Christiansgave
Tingstrupvej 2
7700 Thisted
Danmark

Se addressen på Google Maps

FORENINGEN THY ALIVE: bestyrelsen

Christan Søndergaard

Christan Søndergaard

Bestyrelsesleder
christian@alivefestival.dk
(+45) 53 56 54 64

Janne Frost

Janne Frost

Vicebestyrelsesleder
janne@alivefestival.dk
(+45) 28 35 75 66

Anders Tousig

Anders Tousig

 

Steffen Førgaard

Steffen Førgaard

 

Nikolaj Bøgh

Nikolaj Bøgh

 

Xenia Grigat

Xenia Grigat

 

Audrey townsend

Audrey Townsend

 

Christan Søndergaard

Simon Toftdal Olesen

1. Suppleant

Røskva Søndergaard

Røskva Søndergaard

2. Suppleant