Kontakt

Generelt

For generel kontakt, info og kommentarer: info@alivefestival.dk.

Og følg os: facebook.com/alivefestival og @thyalive


Program: musik, kunst og udflugter

Hvis du har et projekt vi skal kende til, så skriv gerne:

Musik: Musik@alivefestival.dk

Kunst: kunst@alivefestival.dk

Udflugter: esben@alivefestival.dk


Partnerskaber

Nicolai Demuth
nicolaidemuth@alivefestival.dk
(+45) 28 77 06 77

presse

Esben Halkier

Esben@alivefestival.dk

Vi er altid klar på at diskutere alt, hvad der ligner musik, kunst, lokalmiljø og ungdomskultur, og vi er også altid gode for en røverhistorie fra landet mod nordvest.

Du kan læse mere om om festivalens historie, kultur og formål under Om Alive.


Funding og økonomi

Iben Stubgaard, sekretariatsleder
iben@alivefestival.dk
(+45) 23 95 25 58


Frivilligkoordinering

Har du spørgsmål vedrørende det at være frivllige på Alive: frivillig@alivefestival.dk

Frivilligledelse

Ida Rosengreen Bach
Ida@alivefestival.dk
(+45) 42 73 56 05


Foreningen Thy Alive

Bestyrelse:

Christian Søndergaard Nielsen
christian@alivefestival.dk
(+45) 53 56 54 64

Klaus Junget
klaus@alivefestival.dk
(+45) 23 49 13 23

Janne Frost
janne@alivefestival.dk
(+45) 28 35 75 66

Anders Tousig
tousig@alivefestival.dk
(+45) 20 92 18 37

Steffen Førgaard
steffenforgaard@gmail.com

Læs mere her:  Om Alive.


Alive Festivals kontor- og postadresse

Foreningen Thy Alive
Rådhusstræde 13
1466 København K
CVR: 36098481

Alive Festival afvikles på følgende adresse:

Christiansgave
Tingstrupvej 2
7700 Thisted
Danmark

Se addressen på Google Maps